Kandidatų testavimas2020-06-29T17:49:45-02:00

Kandidatų testavimas

Mes naudojame profesionalius kandidatų testavimo metodus, kurie mums padeda objektyviau įvertinti kandidatų profesines kompetencijas bei asmenines savybes ir priimti pagrįstus sprendimus atrankose.

  • Struktūruotas interviu, kurio metu siekiame atskleisti  kandidatų pasiekimus paremtus praktika ir įgūdžiais;
  • Praktinės užduotys, kurios parengtos siekiant įvertinti kandidato kompetencijas;
  • Profesionalus testavimas Basis-A, kuris padeda geriau suprasti kandidatų bendravimo ypatybes, stiprybes ir silpnybes, atskleidžia lyderystės kompetencijas;
  • Psichologiniai Tripod testai bendradarbiaujant su CV-Online.lt. Tai standartizuoti ir objektyvūs testai, kurie remiasi populiariausia ir patikimiausia visame pasaulyje didžiojo penketo asmenybės teorija,  matuojančia  ir vertinančia penkis pagrindinius asmenybės aspektus: emocinį stabilumą, ekstraversiją, sutariamumą, sąmoningumą ir atvirumą patirčiai.

Rezultatai

> 50000

Tiek kandidatų lengvai pasiekiame iš 5 pagrindinių mūsų atrankų sričių.

75%

Tiek kandidatų surandame ir įdarbiname aktyvios ir tiesioginės paieškos metodais.

10 dienų

Tiek laiko mums prireikia atrinkti pirmuosius kandidatus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ką reiškia 3 mėnesių garantija?2020-06-30T05:08:34-02:00

Jei per 3 mėnesių laikotarpį įdarbintas kandidatas dėl objektyvių priežasčių nepateisina darbdavio lūkesčių, mes vykdome kitą atranką be jokių papildomų mokėjimų.

Kiek laiko užtrunka darbuotojo atranka?2020-06-30T05:08:01-02:00

Atrankos trukmė priklauso nuo reikalavimų sudėtingumo kandidatams, darbo rinkos ir konkrečios srities specifikos. Nuo atrankų vykdymo pradžios iki kandidatų pristatymo praeina vidutiniškai 10 darbo dienų, visam atrankos projektui užbaigti prireikia 1-2 mėnesių (į šį procesą įeina darbdavio ir kandidato interviu, kandidatų testavimas, darbo pasiūlymo teikimas, įspėjimo dėl išėjimo iš senojo darbo laikotarpis).

Domina ši paslauga?

Užpildykite užklausos formą ir mes su jumis susisieksime.