Talentų pritraukimas2020-01-16T09:07:25-02:00

Talentų pritraukimas

Talentų pritraukimas – vienas efektyviausių ir labiausiai užtikrintų būdų rasti kompetetingą savo srities profesionalą. Taikydami patikrintas praktikas užtikrintai pritraukiame talentus Jūsų įmonei.

Mūsų komanda smalsiai dirba su pasyvių ir geidžiamų kandidatų paieška, o peržvelgus darbo rinkos tendencijas tampa akivaizdu, jog talentų atrankos metodai turi apimti kur kas platesnes praktikas nei vien tik darbo skelbimų talpinimas. Žinome, kad talentų pritraukimo sėkmę lemia kompleksiškas abiejų šalių vertinimas: ar įmonės vertybės sutampa su kandidato vertybėmis, kokios yra siūlomos/pageidaujamos karjeros perspektyvos, kokią vertę kandidatas gali sukurti organizacijai ir ką kompanija gali pasiūlyti talentui. Atsižvelgiame į šiuos kriterijus ir efektyviai pritaikome juos tiesioginės paieškos ir atrankos metu. Talentų paieška vykdoma įvairiais kanalais: išsifiltruojame tikslines kompanijas, peržvelgiame duomenų bazes, ištyrinėjame socialinius tinklus, profesines asociacijas. Ieškodami talentų vadovaujamės moto, kad smalsumas ir sumanumas nugali visada.

Rezultatai

> 45000

Tiek kandidatų lengvai pasiekiame iš 5 pagrindinių mūsų atrankų sričių.

75%

Tiek kandidatų surandame ir įdarbiname aktyvios ir tiesioginės paieškos metodais.

10 dienų

Tiek laiko mums prireikia atrinkti pirmuosius kandidatus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ką reiškia 3 mėnesių garantija?2019-11-01T11:19:00-02:00

Jei per 3 mėnesių laikotarpį įdarbintas kandidatas dėl objektyvių priežasčių nepateisina darbdavio lūkesčių, mes vykdome kitą atranką be jokių papildomų įkainių.

Kiek laiko užtrunka darbuotojo atranka?2019-11-01T11:18:02-02:00

Atrankos trukmė priklauso nuo reikalavimų sudėtingumo kandidatams, darbo rinkos ir konkrečios srities specifikos. Nuo atrankų vykdymo pradžios iki kandidatų pristatymo praeina vidutiniškai 10 darbo dienų, visam atrankos projektui užbaigti prireikia 1-2 mėnesių (į šį pricesą įeina darbdavio ir kandidato interviu, kandidatų testavimas, darbo pasiūlymo teikimas, įspėjimo dėl išėjimo iš senojo darbo laikotarpis).

 Sudomino ši paslauga?  

Užpildykite šią formą ir greitu metu susisieksime.