Vadovų atranka2020-01-04T10:59:56-02:00

Vadovų atranka

Ilgametė patirtis ir taikomi modernūs atrankų metodai mūsų komandai padeda rasti geriausią vadovą konkrečiai organizacijai.

Vadovų paieška ir atranka pritaikant tiesioginės paieškos – “galvų medžioklės” – metodus  yra vienas efektyviausių būdų surasti tinkamą komandos lyderį/kompetetingą vadovą. Turėdami ilgametę patirtį ir dirbdami su vidutinės grandies vadovų paieška bei atranka sukaupėme platų kontaktų ratą ir įgavome žvalgybinių rinkos gabumų. Esame įsitikinę, jog sėkmingos paieškos ir atrankos pagrindas, ypatingai dirbant su vadovų atrankomis, yra glaudus bendradarbiavimas su kandidatu ir tikslus kliento darbo pasiūlymo vertės pristatymas. Siūlydami kompetenciją atitinkančią poziciją visada išlaikome kliento konfidencialumą.

Rezultatai

> 60000

Tiek kandidatų lengvai pasiekiame iš 5 pagrindinių mūsų atrankų sričių.

75%

Tiek kandidatų surandame ir įdarbiname aktyvios ir tiesioginės paieškos metodais.

10 dienų

Tiek laiko mums prireikia atrinkti pirmuosius kandidatus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ką reiškia 3 mėnesių garantija?2019-11-01T11:19:00-02:00

Jei per 3 mėnesių laikotarpį įdarbintas kandidatas dėl objektyvių priežasčių nepateisina darbdavio lūkesčių, mes vykdome kitą atranką be jokių papildomų įkainių.

Kiek laiko užtrunka darbuotojo atranka?2019-11-01T11:18:02-02:00

Atrankos trukmė priklauso nuo reikalavimų sudėtingumo kandidatams, darbo rinkos ir konkrečios srities specifikos. Nuo atrankų vykdymo pradžios iki kandidatų pristatymo praeina vidutiniškai 10 darbo dienų, visam atrankos projektui užbaigti prireikia 1-2 mėnesių (į šį pricesą įeina darbdavio ir kandidato interviu, kandidatų testavimas, darbo pasiūlymo teikimas, įspėjimo dėl išėjimo iš senojo darbo laikotarpis).

 Sudomino ši paslauga?  

Užpildykite šią formą ir greitu metu susisieksime.