Patirtis dirbant su “Smart HR” komanda yra labai pozityvi. Optimizmas ir kliento poreikių girdėjimas yra labai svarbūs ieškant geriausių talentų konkurencingoje rinkoje. Lankstumas, operatyvumas ir ekstra pastangos dėl geriausio rezultato yra SmartHR vizitinė kortelė.

Ugnė Tamulynė,
“Tele2” Talentų paieškos vadovė

Smart HR man rekomendavo kolegė, kaip išbandytus, patikimus ir darbščius atrankų partnerius. Lūkesčiai pasiteisino su kaupu! Šiuo metu labai sklandžiai bei produktyviai bendradarbiaujame pritraukdami kandidatus į kertines Revel Systems verslo pozicijas.

Karolina Želbienė,
UAB “Revel systems” Personalo atrankų specialistė

Esame labai patenkinti visu atrankos procesu: efektyvus pradinis susitikimas, detalių išsiaiškinimas, greitas paieškos ir atrankos procesas, neįsirėminant į sutandartinius terminus – požiūris “ASAP”. Kokybiški atrinkti ir pasiūlyti kandidatai, maloni ir argumentuota komunikacija, įsiklausymas į poreikius, bei iš to pateikiami pasiūlymai. Taigi, ačiū, likome tikrai patenkinti sklandžiu, organizuotu ir sėkmingu procesu. 

Laima Butkienė,
“Casa Bella” Pardavimų ir marketingo vadovė

Keletą metų naudojamės “Smart HR” paslaugomis. Tai patikimas, nenuviliantis atrankų partneris. Labai vertinu šios kompanijos specialistų dėmesį klientui. “Smart HR” – puikus pagalbininkas.

Živilė Janukonienė,
“Kantar TNS” Personalo ir komunikacijos vadovė

Šiandieniame versle galime pasikliauti technika, tačiau ne mažesnius reikalavimus keliame ir darbuotojams. Tinkamas bendradarbiavimo modelis, mokėjimo forma bei greitis atitinka mūsų poreikius. “Smart HR” pasitikime ir bendradarbiaujame vis dažniau.

Eligijus Baikauskas,
UAB „Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas“ Nuomos vadovas

Atrankos paslaugos buvo suteiktos operatyviai ir tiksliai suteikiant galimybę rinktis iš keletos tikrai stiprių ir vertų dėmesio kandidatų. “Smart HR” su kaupu patenkino lūkesčius. Labiausiai patiko požiūris ir atkaklumas. Buvo jausmas, kad į mūsų poreikius žiūrima kaip į savo – tai laiko patikrinta sėkmės formulė.

Arnas Naruševičius,
UAB “InCapital Consulting” vadovas