Dėkoju už šiltą ir rūpestingą bendradarbiavimą. Džiaugiuosi turėdama tokius patikimus partnerius, kurie įsiklauso, padeda ir pataria.

Jurgita Mikulėnienė, “Lietuvos draudimas” Personalo verslo partnerė

“Smart HR” komanda – kooperatyvi, nepasiduodanti ir nebijanti įššūkių už tai jai ir dėkojame už bendradarbiavimą, lankstumą ir už tai kad girdite mus ir kuriate partnerystę.

Rūta Šventkauskienė, “INTRUM” HR komandos vadovė

Keletą metų naudojamės “Smart HR” paslaugomis. Tai patikimas, nenuviliantis atrankų partneris. Labai vertinu šios kompanijos specialistų dėmesį klientui. “Smart HR” – puikus pagalbininkas.

Živilė Janukonienė, “Kantar TNS” Personalo ir Komunikacijos Vadovė

Tinkamas bendradarbiavimo modelis ir operatyvumas atitinka mūsų poreikius. “Smart HR” pasitikime ir bendradarbiaujame nuolatos

Eligijus Baikauskas, „Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas“ Nuomos Direktorius

Labai svarbu, kad kandidatai atrenkami ir vertinami ne tik pagal kompetencijas, bet ir atitikimą įmonėms/komandos vertybėms. Labai vertinu nuoširdų poreikių išklausymą ir supratimą.

Ernestas Kapačinskas, “JCDecaux Lietuva” Pardavimų Vadovas

Su „Smart HR“ dirbame jau ne vienus metus kandidatų testavimo srityje ir galime drąsiai rekomenduoti šią paslaugą kitiems. Dirbant kartu, kaip didžiausius privalumus matome sklandų ir greitą procesas, bei nuoširdžią ir atvirą komunikaciją.

Justina Kalkienė, “FESTO

Karjeros konsultacija buvo labai naudinga, motyvuojanti ir informatyvi. Rekomenduočiau visiems, kurie svarsto apie naujas galimybes, bet nedrįsta, abejoja savimi, neturi darbo paieškos patirties. Suteikė drąsos ir pasitikėjimo savimi dalyvauti darbo paieškose bei pokalbiuose.

Kandidatė Eglė

Esame labai patenkinti visu atrankos procesu: efektyvus pradinis susitikimas, detalių išsiaiškinimas, greitas paieškos ir atrankos procesas, neįsirėminant į sutartinius terminus – požiūris “ASAP”. Kokybiški atrinkti ir pasiūlyti kandidatai, maloni ir argumentuota komunikacija, įsiklausymas į poreikius, bei iš to pateikiami pasiūlymai. Taigi, ačiū, likome gerai organizuotu ir sėkmingu procesu.

Laima Butkienė, “Casa Bella” Pardavimų ir Marketingo Vadovė

„SMART HR” dirba tiek kliento, tiek kandidato naudai. Gera psichologinė nuojauta pokalbio metu padeda parinkti optimaliausią darbo pasiūlymo variantą kandidatui. Dėkoju jums.

Kandidatė Gryta