Esame labai patenkinti visu atrankos procesu: efektyvus pradinis susitikimas, detalių išsiaiškinimas, greitas paieškos ir atrankos procesas, neįsirėminant į sutartinius terminus – požiūris “ASAP”. Kokybiški atrinkti ir pasiūlyti kandidatai, maloni ir argumentuota komunikacija, įsiklausymas į poreikius, bei iš to pateikiami pasiūlymai. Taigi, ačiū, likome gerai organizuotu ir sėkmingu procesu.

Laima Butkienė,
“Casa Bella” Pardavimų ir Marketingo Vadovė

Keletą metų naudojamės “Smart HR” paslaugomis. Tai patikimas, nenuviliantis atrankų partneris. Labai vertinu šios kompanijos specialistų dėmesį klientui. “Smart HR” – puikus pagalbininkas.

Živilė Janukonienė,
“Kantar TNS” Personalo ir Komunikacijos Vadovė

Tinkamas bendradarbiavimo modelis ir operatyvumas atitinka mūsų poreikius. “Smart HR” pasitikime ir bendradarbiaujame nuolatos

Eligijus Baikauskas,
„Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas“ Nuomos Direktorius

Atrankos paslaugos buvo suteiktos operatyviai ir tiksliai suteikiant galimybę rinktis iš keletos tikrai stiprių ir vertų dėmesio kandidatų. “Smart HR” su kaupu patenkino lūkesčius. Labiausiai patiko požiūris ir atkaklumas. Buvo jausmas, kad į mūsų poreikius žiūrima kaip į savo – tai laiko patikrinta sėkmės formulė.

Arnas Naruševičius,
“InCapital Consulting” – „Aggredium“ Vadovas

Labai svarbu, kad kandidatai atrenkami ir vertinami ne tik pagal kompetencijas, bet ir atitikimą įmonėms/komandos vertybėms.

Labai vertinu nuoširdų poreikių išklausymą ir supratimą.

Ernestas Kapačinskas,
“JCDecaux Lietuva” Pardavimų Vadovas

“Smart HR“ komanda – kooperatyvi, nepasiduodanti ir nebijanti įššūkių už tai jai ir dėkojame už bendradarbiavimą, lankstumą ir už tai kad girdite mus ir kuriate partnerystę.

Rūta Sventrauskienė,
“INTRUM” HR komandos vadovė