Specialistų paieška ir atranka2023-04-27T11:09:38-02:00

SPECIALISTŲ PAIEŠKA IR ATRANKA

Specialistų atranką organizuojame tiek skirdami dėmesį kokybiškam procesui, tiek rezultatui. Naudojami geriausius paieškos įrankius ir praktikas, gebame surasti bei sudominti pasyvius kandidatus. Specialistų atrankai teikiame 3 mėnesių garantiją, o jeigu per šį laiką specialistas išeina iš darbo savo noru arba atleidžiamas darbdavio iniciatyva, naują atranką organizuosime be papildomų mokėjimų. Skiriame ypatingą reikšmę, ar įmonės įmonės vertybės sutampa su kandidato vertybėmis, kokios yra siūlomos naudos, karjeros galimybės, kokią vertę kandidatas gali sukurti organizacijoje. Atsižvelgdami į šiuos parametrus, sukuriame efektyvios paieškos planą ir glaudžiai dirbame su klientu visos atrankos metu. 

Rezultatai

> 60000

Tiek kandidatų lengvai pasiekiame iš 5 pagrindinių mūsų atrankų sričių.

75%

Tiek kandidatų surandame ir įdarbiname aktyvios ir tiesioginės paieškos metodais.

10 dienų

Tiek laiko mums prireikia atrinkti pirmuosius kandidatus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ką reiškia 3 mėnesių garantija?2020-06-30T05:08:34-02:00

Jei per 3 mėnesių laikotarpį įdarbintas kandidatas dėl objektyvių priežasčių nepateisina darbdavio lūkesčių, mes vykdome kitą atranką be jokių papildomų mokėjimų.

Kiek laiko užtrunka darbuotojo atranka?2020-06-30T05:08:01-02:00

Atrankos trukmė priklauso nuo reikalavimų sudėtingumo kandidatams, darbo rinkos ir konkrečios srities specifikos. Nuo atrankų vykdymo pradžios iki kandidatų pristatymo praeina vidutiniškai 10 darbo dienų, visam atrankos projektui užbaigti prireikia 1-2 mėnesių (į šį procesą įeina darbdavio ir kandidato interviu, kandidatų testavimas, darbo pasiūlymo teikimas, įspėjimo dėl išėjimo iš senojo darbo laikotarpis).

Domina ši paslauga?

Užpildykite užklausos formą ir mes su jumis susisieksime.

Užklausos forma