🍃Greitai ruduo. Prisijaukinu šią mintį, kad teks iš naujo susidraugauti su naujomis pareigomis, priimti naują rutiną ir obuoliukus susiplanuoti laiku surinkti nuo pievos. Nuo metų pradžios kruopščiai pildytas darbo kalendorius vasarą ne visada lieka pastebėtas, tad laikas susirašyti išgyventos vasaros patirtis užpildant tuščius puslapius bei tuo pačiu išsikelti naujus tikslus rudeniui.

🍎 Kaip tai padaryti lengviau? Man patinka mintis, kad laiko dimensijoje svarstyklės visiems yra teisingos, niekam nėra jokių išimčių ir būtent ši mintis paskatina skirti laiko planavimui ir prioritizavimui pagal svarbiausias SAVO gyvenimo vertybes ir mintis „kaip greitai bėga laikas“ tampa neerzinanti, nes prasmingai suplanuoto ir praleisto laiko juk negaila, jo gali tik ilgėtis, tiesa?

🍎 Anot knygos „The Work-Life Balance Myth“ (David J. Mcneff, 2021), kiekvieno iš mūsų gyvenimą sudaro sluoksniai: šeima, profesija, asmeninis gyvenimas, protinė veikla, emocinė ir fizinė sveikata, dvasinis pasaulis. Visi jie svarbūs kalbant apie balansą gyvenime ir kiekvienas žmogus sau susikuria asmeninio ir profesinio gyvenimo formulę.

🍎 Jeigu smalsu sužinoti apie savo esamą ir siekiamo gyvenimo balansą, skirkite keliasdešimt minučių išbandyti šį įrankį:  https://lnkd.in/eK-Yfu6N

Linkiu pajusti daugiau lengvumo, mažiau nusivylimo, daugiau laimės ir darnos su savimi bei aplinka. 😊